Past Officers

YEAR PRESIDENT PRESIDENT-ELECT TREASURER SECRETARY PAST-PRESIDENT AT LARGE MEMBERS / EDITORS
82-83 G. Muck D. Emmeluth *R. Kephart B. Wilder B. Marcus / H. Balter
83-84 D. Emmeluth S. Cornish R. Steubing B. Wilder G. Muck B. Marcus / H. Balter
84-85 S. Cornish B. Wilder S. Palmer E. Marr D. Emmeluth B. Marcus / A. Donnelly
85-86 B. Wilder M. Fenlon S. Palmer E. Marr S. Cornish B. Marcus / A. Donnelly
86-87 M. Fenlon T. McGrath S. Palmer E. Marr B. Wilder B. Marcus / A. Donnelly
87-88 T. McGrath S. Fowler C. Eames E. Marr M. Fenlon B. Marcus / A. Donnelly
88-89 S. Fowler A. Donnelly C. Eames M. Murphy T. McGrath B. Marcus / B. Glickman
89-90 A. Donnelly S. Cornish P. Colverson M. Murphy S. Fowler B. Marcus / B. Glickman
90-91 *A. Donnelly B. Marcus P. Colverson D. Kisiel *S. Fowler T. McGrath / B. Glickman
91-92 B. Marcus S. Palmer P. Colverson D. Kisiel A. Donnelly T. Healey / B. Glickman
92-93 S. Palmer P. Colverson D. Kisiel A. Scala B. Marcus T. Healey / R. Phillips
93-94 P. Colverson W. Shaw D. Kisiel A. Scala S. Palmer C. Morris / R. Phillips
94-95 W. Shaw P. Biesemeyer D. Kisiel R. Phillips P. Colverson C. Morris / K. Pearlstein
95-96 P. Biesemeyer T. Healey D. Kisiel R. Phillips W. Shaw M. Herlt / K. Reiser
96-97 T. Healey T. Mangan D. Kisiel N. Penncavage P. Biesemeyer M. Herlt / D. Matthews
97-98 T. Mangan S. Jakobi D. Kisiel C. Morris T. Healey G. Etra / D. Matthews
98-99 S. Jakobi M. Brown D. Kisiel C. Morris T. Mangan G. Etra / D. Matthews
99-00 M. Brown K. Reiser D. Kisiel P. Wilson S. Jakobi J. Rogers / D. Matthews
00-01 K. Reiser A. Donnelly D. Terpening P. Wilson M. Brown J. Rogers / T. O’Brien
01-02 A. Donnelly P. Wilson D. Pindel L. Freeman K. Reiser S. Gilmore / T. O’Brien
02-03 P. Wilson F. Reiser D. Pindel L. Freeman A. Donnelly S. Gilmore / S. Fowler
03-04 F. Reiser J. Zummo D. Pindel L. Freeman P. Wilson M. Ethington / S. Fowler
04-05 J. Zummo A. Lattuca D. Pindel L. Freeman F. Reiser M. Ethington / M. Leupold
05-06 A. Lattuca N. Salama D. Pindel L. Freeman J. Zummo M. Ethington / M. Leupold
06-07 N. Salama S. Dockstader D. Pindel L. Freeman A. Lattuca M.J. Witz / K. Martin
07-08 *N. Salama J. Jacob D. Pindel L. Freeman *A. Lattuca M.J. Witz / K. Martin
08-09 J. Jacob P. Wilson D. Pindel L. Freeman N. Salama M.J. Witz / K. Martin
09-10 P. Wilson C. Thompson D. Pindel L. Freeman J. Jacob M.J. Witz / K. Martin
10-11 C. Thompson L. Weiskirch D. Pindel L. Freeman P. Wilson M.J. Witz / K. Martin
11-12 L. Weiskirch P. Wilson D. Pindel L. Freeman C. Thompson M.J. Witz / K. Martin
12-13 K. Martin L. McMaster-Schuyler D. Pindel L. Freeman L. Weiskirch P. Wilson / M.J. Witz
13-14 L. McMaster-Schuyler O. Calderon D. Pindel S. Mac Leod K. Martin P. Wilson / M.J. Witz
14-15 O. Calderon J. Merriam D. Pindel S. Mac Leod L. McMaster-Schuyler P. Wilson / M.J. Witz
15-16 J. Merriam J. Kiggins D. Pindel S. Mac Leod O. Calderon E. Franklin / F. Trespalacio